2 Mart 2018 Cuma

Dizi Önerisi: This Is Us

Selam! 👋

Neredeyse 4-5 yıldır bir diziyi düzenli takip edip gerçekten keyifle izlemiyor(d)um. Birkaç diziye başlayıp sonrasında ısınamadığım için yarıda bıraktım, pek çoğunu ilk bölüm izleyip rafa kaldırdım. 

Hem dizilerin bana hitap etmemesi hem de nedense artık dizi izlemenin vakit kaybı gibi gelmesi nedeniyle sadece iyi hissetmek istediğim zamanlarda Gilmore Girls bölümlerinden birkaçını açıp izliyordum. 

Ta ki geçtiğimiz aylarda This Is Us ile tanışana kadar. 

Dünyanın en iyi dizisi olmadığının farkındayım ama aileme çok bağlı biri olarak dizideki tüm duygusal durumlar beni çok fazla etkiledi.  Belki de bu nedenle Franny'nin Paltosu'nda ilk kez bir dizi önerisi içeriği yayınlıyorum. 


Geçmişle Bugün Arasında Geçen Bir Hikaye

Üçüz bebek bekleyen bir çiftin doğum esnasında bebeklerinden biri kaybetmesinin ardından gelişen hikaye, aynı gün hastaneye bırakılan siyahi bir bebeği evlat edinmeleri ile daha da ilginç ve duygusal bir hal alıyor. 

Çocukların doğumundan sonra ergenliklerine kadar geçen süreçte ailenin yaşadığı inişli çıkışlı olaylar, Jack ve Rebecca'nın aşkları ve çocuklarına olan muazzam yaklaşımları eşliğinde bana kalırsa gerçekçe bir şekilde anlatılıyor. 


Bunun yanı sıra üç kardeşin ve Rebecca'nın günümüzdeki hayatları da bu hikaye ile iç içe şekilde ele alınıyor. Yani bol flashbackli, bol bağlantılı bir dizi This Is Us. 

Siz de benim gibi duygusalsanız; merakla, heyecanla, gözyaşlarıyla, istemsiz tebessümlerle izleyeceğiniz bir dizi olacağını garanti ediyorum. 

İzleyecek olanlar için dizinin akışı, konusu hakkında çok fazla bilgi vermiyorum çünkü öyle bir kurgusu var ki çorap söküğü gibi ilerleyiveriyor her şey. 


Dizi hakkında hakkında biraz daha bilgi alabilmeniz için IMDB sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Şimdiden keyifli seyirler!


*Tüm görseller IMDB sitesinden alınmıştır.

Bunları da Seversin!
Beni aşağıdaki adreslerden de takip edebilirsiniz! 👇

Tumblr 📌

Instagram 📷


Goodreads 📚

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yaza yaza azalmaz ki sendeki özgür ruh!