15 Ağustos 2016 Pazartesi

Aliexpress Alışverişim - Temmuz


Selam!

Bu aralar Aliexpress üzerinden çok fazla alışveriş yapmıyorum. En son tatil için birkaç küçük bir şey almıştım, belki hoşunuza gider diye paylaşmak istedim. 

Bakalım Temmuz ayında Aliexpress'ten neler almışım? :)


Maneki Neko Desenli Pasaport Kılıfı

1.87 $

Satın Aldığım Link: http://goo.gl/ybf5Gm

Pek çok yerde kolunu aşağı yukarı kaldıran farklı renklerdeki kedicikleri görmüşsünüzdür. İşte o kedilerin ismi Maneki Neko.

Maneki Neko, Japon kültürünün en önemli simgelerinden biri. Özellikle Japon esnafları, bu figürün bolluk ve bereketine inanıp dükkanlarından Maneki Neko'yu eksik etmiyor. Benim Maneki Neko sevgim ise sevgilimden geliyor. Böyle güzel bir anlamı olduğunu öğrendikten sonra kendisini daha çok sevdim. Üzerinde Maneki Neko olan güzel şeyleri toplamaya başladım. Pasaport kılıfı olduğunu görünce de bol bol yolculuk yapmamıza vesile olsun diye hemen aldım. :)


Mike Wazowski Bavul Etiketi 

1.28 $

Satın Aldığım Link: http://goo.gl/lFMxUE

"En sevdiğin animasyon karakteri ne?" deseniz Mike Wazowski ilk 5 içerisinde mutlaka yer alır. Hal böyle olunca bir de valizimiz  Mike Wazowski yeşili olunca bu tatlı şeyi almadan edemedim. Bu arada satın almayı düşünenler olursa malzemesi oldukça kaliteli ve liknte farklı karekterler de var. Bir bakın derim.Etnik Desenli Flash Tattoo

Etnik desenli her şeyi çok seviyorum! Kıyafetlerimde çok fazla kullanmasam da aksesuarda ve detaylarda etnik desenli şeyler tercih ediyorum. Alışveriş yaparken pek çok mağazada 15-20 liraya gördüğüm bu etnik desenli dövmeleri sadece 80 cente görünce hemen aldım. Benim de ilk deneyimim olacak. Artık Instagram'dan paylaşırsam nasıl durduğunu görürsünüz. :)

0.80 $

Satın Aldığım Link: http://goo.gl/7t09mX

Benim Temmuz ayı Aliexpress alışverişim bu kadardı.

Beğenip satın alacak olanlara şimdiden keyifli alışverişler!

...................................................................................................................................

http://frannyninpaltosu.tumblr.com/

https://www.instagram.com/basak.colular/

https://www.goodreads.com/user/show/31919520-ba-ak-olular

adreslerinden beni takip edebilirsiniz. 

Çok sevgiler!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yaza yaza azalmaz ki sendeki özgür ruh!